piątek, 7 września 2012

Co myślicie o SH ?

Dzisiaj będzie trochę nietypowo. Dziewczyny co myślicie na temat Second Handów ? Ja słyszałam bardzo dużo różnych opinii. Począwszy od tego, że można znaleźć tam prawdziwe perełki, skończywszy na tym, że to wiejskie i na dodatek można się czymś zarazić.
Znam dziewczynę, która przechodząc obok SH przechodziła na drugą stronę ulicy, żeby nikt nie pomyślał, że tam była :P
Ale dużo moich koleżanek mogło by stamtąd nie wychodzić.
Kupujecie w SH'ach ?


2 komentarze:

  1. ja mam ciotkę uzależnioną od SH, nawet jak jedzie na wakacje to ma zaznaczone na mapie gdzie się znajdują, siebie ubiera super, ale kiedy kupuje coś dla mnie nie zawsze to jest trafione.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hm.. Moja ciocia w takim pracowała, i mam praktycznie całą garderobę stamtąd, żadnego choróbska nie złapałam ;)
    Ale żeby z powodzeniem ubierać się w second handach, trzeba mieć "oko" do ubrań (setki ubrań na niezbyt dużej powierzchni, każde inne, w innym rozmiarze...), przed zakupem ubraniom należy się bardzo dokładnie przyjrzeć (dziury, plamy, nie do końca udane przeróbki). No i rzecz najważniejsza - WSZYSTKO zakupione w sh przed założeniem trzeba porządnie wyprać! Nie wiemy, czy noszący je wcześniej był w 100% zdrowy, bądź w jakich środkach do dezynfekcji były prane te ubrania przed przyjazdem do takich a'la hurtowni sh ;)
    Prawdą jest to, że można znaleźć tam prawdziwe cudeńka... No i w dodatku większość tych ubrań jest jednak w porównaniu do ubrań z masówek czy od chińczyka w tej samej cenie, a jakością przewyższa je kilkakrotnie... Ale to trzeba mieć dobry sh i najzwyczajniej szczęście :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz, one wiele dla mnie znaczą :)